Jobs

Könyvelő

Gyula

A memoQ Zrt. a világszerte ismert memoQ fordítástámogató szoftver fejlesztője, amelynek segítségével fordítók, fordítóirodák és más cégek munkája lesz gyorsabb, egységesebb és gazdaságosabb. Cégünk több mint tizenöt éve van jelen a fordítástechnológiai piacon (www.memoq.com). Jelenleg a fordítási környezetek világpiacán második-harmadik helyet foglalja el. Belföldi és külföldi ügyfeleink részére folyamatosan bővítjük termékválasztékunkat, saját fejlesztéseinkkel speciális igényeket elégítünk ki. A magyarországi központú cég nyolc országban kb. 120 munkatárssal működik, a fő irodák Budapesten és Gyulán vannak.

Gyulai irodánkba keresünk új munkatársat

Könyvelő

pozícióba.

Könyvelő munkakörbe keresünk 6 fős pénzügyi csapatunkba, gyulai telephelyünkre munkatársat napi 8 órás munkavégzéssel.

Feladatok

  • Szállítói számlák naprakész könyvelése, egyeztetése
  • Havi zárások támogatása
  • Közreműködés havi és időszakos riportok, adatszolgáltatások elkészítésében
  • Pénzügyi vezető munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

Olyan céltudatos, precíz munkatársat keresünk, aki:

  • Számvitelben, pénzügyekben jártas, minimum középfokú gazdasági végzettséggel és gyakorlattal rendelkezik (mérlegképes könyvelői végzettség preferált)
  • Alapvető adózási ismeretekkel rendelkezik,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban (angol nyelvű számlák könyvelése, szállítókkal folytatott angol nyelvű írásbeli kommunikáció szükséges),
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik (MS Office).

Amit kínálunk

  • jó hangulatú, fiatal csapat
  • modern, barátságos munkakörnyezet Gyula frekventált részén
  • home office munkavégzés lehetséges előre egyeztetett napokon
  • tapasztalattól függően akár részmunkaidős munkavégzés is lehetséges
  • képzési, szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú, biztos, stabil gazdasági hátterű cég
  • versenyképes bérezés
  • céges laptop
  • nyelvtanulás támogatása
  • munkábajárás térítése

None of the Above Positions Fits You,
but You Would Like to Work at memoQ?

Send your CV and motivation letter in English to us. If your qualifications, professional experience and skills meet any other open positions, our HR Team will contact you.